Zadzwoń

Trener personalny - Maciej Kowalski

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Trening dla kobiet

 

 

Trening dla kobiet - Warszawa

Trening dla kobiet jest niczym innym jak indywidualnie dobranymi ćwiczeniami które w sposób bezpieczny doprowadzą Cie do upragnionego Celu. Pracując z kobietami wiem jak różne mają cele w porównaniu do mężczyzn oraz jak zbudowane jest ich ciało. Dlatego też przez lata wypracowałem indywidualna receptę na skuteczny trening personalny dla kobiet. Podczas ćwiczeń stosuję zarówno ćwiczenia siłowe jak i aerobowe oraz interwałowe. Takie połączenie daje niesamowite rezultaty zarówno w redukcji tkanki tłuszczowej jak i budowy delikatnej muskulatury ciała podkreślającej piękno kobiecego ciała. Oczywiście wiem również jak ważna jest regularność ćwiczeń oraz ich różnorodność dzięki czemu odnotowujemy ciągły postęp oraz mamy ochotę wracać z powrotem na salę treningową. Przy przeprowadzaniu wspólnych treningów biorę pod uwagę zarówno twój stopień zaawansowania, ewentualne dolegliwości gdyż wiem że najważniejsze to osiągniecie satysfakcjonujących wyników nie tylko w miarę jak najkrótszym czasie ale i w sposób dla Ciebie bezpieczny.

 

 

Korzyści z treningu dla kobiet

Co zyskasz z treningowi?

 

 

Korzyści dla Twojego ciała jak i pewności siebie są nieocenione. Trenując razem przede wszystkim skupiamy się na tych punktach twojej sylwetki które stanowią dla Ciebie problem i które chciałabyś zmienić. Dlatego też trenując specjalnie przygotowanym dla Ciebie indywidualnym planem treningowym przede wszystkim: 

 

- spalisz niechcianą tkankę tłuszczową ( zyskasz szczuplejszą wersje siebie )

- zbudujesz atrakcyjna i miłą dla oka sylwetkę o której zawsze marzyłaś

- poprawisz swoją kondycję ( minie problem z zadyszką, będzie stać Cię na więcej !)

- zwiększysz swoją siłę ( bez problemu wykonasz czynności na które do tej pory nie miałaś siły )

- pozbędziesz się bólu kręgosłupa i stawów ( zapomnisz co to ból odcinka lędźwiowego czy kolan  a każdy ruch będzie dla ciebie przyjemnością)

-  zlikwidujesz niechciany cellulit (  bez wstydu założysz ulubione bikini)

- staniesz się pewną siebie osobą ( nie oszukujmy się wygląd zewnętrzny stanowi o tym jak się postrzegamy, a zyskując atrakcyjną sylwetkę na którą możesz patrzeć się godzinami przed lustrem z pewnością nabierzesz pewność siebie i zlikwidujesz kompleksy ) 

- gwarantuje ci że świetnie spędzisz czas na treningu !

 

 

Jak wygląda indywidualny trening dla kobiet ?

 

 

Trening personalny dla kobiet w WarszawiePrzed przystąpieniem do współpracy przeprowadzam wywiad z osobą zainteresowaną swoją zmianą sylwetki. Jest to ważne gdyż tylko dokładne zrozumienie celu treningowego jest gwarantem przygotowywania efektywnego planu treningowego i owocnej współpracy. Każda kobieta jest bowiem inna zarówno pod względem cech fizycznych, sprawności fizycznej jak i charakteru. Sam trening w uproszczeniu składa się z kilku faz. Pierwsza z nich jest rozgrzewka składająca się z rolowania, stretchingu dynamicznego i ćwiczenia aerobowych. W części głównej jednostki treningowej stosuje się zazwyczaj złożone ćwiczenia oporowe z ciężarami. W ten sposób nie tylko pobudzasz ciało do spalania tkanki tłuszczowej na wiele godzin po zakończonych ćwiczeniach ale i modelujesz swoją sylwetkę. Po ćwiczeniach siłowych zazwyczaj przechodzimy do ćwiczeń interwałowych i aerobowych. Parametry treningowe takie jak: Ilość serii, powtórzeń, obciążenie czy czas przerw dobieram indywidualnie w zależności od Twojego stopnia zaawansowania. Pilnuję tego aby w miarę czasu nasza intensywność treningowa rosła posuwając Cie cały czas na przód. Dlatego też aby na przykład zmaksymalizować spalanie niechcianego tłuszczu skracam przerwy miedzy seriami poszczególnych ćwiczeń. Po części głównej treningu kończymy zajęcia uspokojeniem organizmu oraz rolowaniem/ rozciąganiem ćwiczonych grup mięśni. Aby trening dla kobiety był skuteczny najlepiej jest wykonywać go od 3 do 4 razy w tygodniu w czasie do 120 minut jednorazowo.  

 

 

Skuteczne treningi personalne dla kobiet

Kiedy i jakie pojawią się efekty ?

 

 

Musisz zdać sobie sprawę iż aby trening był skuteczny potrzebna jest regularność ćwiczeń nie osiągniesz efektów po zażyciu odchudzającej tabletki, dlatego też wiele zależy od twojego podejścia. Ja jako trener personalny nie zrobię tego za ciebie jednak będę czuwał nad tobą cały czas i motywował do pracy. Pierwsze efekty w postaci lepszego samopoczucia , większej energii do ćwiczeń pojawią się już po 2 tygodniach. Każdy kolejny tydzień będzie owocował zmianą twojej sylwetki i spalaniem tkani tłuszczowej. Poniżej przedstawię ci efekty treningu personalnego prowadzonego przez rok pod moim okiem. W tym czasie Basia moja podopieczna schudła 17 kilogramów i zmieniała swoją sylwetkę na taką o jakiej zawsze marzyła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trening dla kobiet w MC fit  Warszawa

 

 

Jako osobisty trener dbam szczególnie aby każda z moich podopiecznych osiągnęła wyznaczony przez siebie cel w stosunkowo jak najkrótszym czasie. Większość zajęć indywidualnych prowadzę w siłowniach Mc fit w szczególności na ul. Świętokrzyskiej. Pozostałe treningi indywidualne przeprowadzam po wcześniejszej konsultacji w innych siłowniach w Warszawie lub w domu osoby zainteresowanej. Aby zwiększyć skuteczność treningu dopasowuje również do Ciebie odpowiednią spersonalizowana dietę. Z własnego doświadczenia wiem że najlepsze rezultaty osiągniesz współpracując z doświadczonym trenerem niż próbować szukać samodzielnych rozwiązań na internecie, niesprawdzonych i niebezpiecznych treningów. Tak naprawdę od nowej szczupłej sylwetki dzieli cie decyzja czy tak naprawdę chcesz ją zmienić. Jeśli tak skorzystaj z formularza poniżej i umów się na na próbny trening.

 

.

Chcesz żebym Ci pomógł ?

 

Formularz kontaktowy

 

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Jana Pawła Woronicza 31

02-640 Warszawa

siłownie: Zdrofit, Qbik Loft Aparts

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny
facebook
Trener osobisty i dietetyk online

Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.