Zadzwoń

Trener personalny - Maciej Kowalski
Trener personalny Warszawa - Maciej Kowalski

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Lubię pomagać innym, czerpię satysfakcję z tego, że dzięki mojej wiedzy i sposobie bycia ludzie zmieniają podejście do aktywnego trybu życia. Zachęcam do kontaktu ze mną osoby z Warszawy oraz okolic.

 

 

Trener osobisty i dietetyk online

Maciej Kowalski - trener osobisty i dietetyk onlineNazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem osobistym oraz dietetykiem online z Warszawy.

 

Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat i tą pasję kontynuuję do chwili obecnej. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne oraz licencjackie o specjalności dietetyka na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem kulturystki, działającym głównie na obszarze miasta Warszawa.

 

Zdobytą wiedzę regularnie poszerzam uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu dietetyki i metod treningowych.

 

Jako trener osobisty i dietetyk od kilku lat regularnie udoskonalam nie tylko własną sylwetkę, ale także pomagam innym:

 

  • zrzucić zbędne kilogramy,

  • zbudować muskularne ciało,

  • osiągnąć jeszcze lepszą sprawność fizyczną.

 

W pracy z podopiecznymi kieruję się indywidualnymi potrzebami oraz możliwościami danej osoby. Trening oraz dietę dobieram do Ciebie, twoich możliwości tak abyś osiągnął/eła swój cel w możliwie jak najkrótszym czasie. Jako doświadczony osobisty trener analizuję warunki fizyczne jakimi dysponujesz, stan zdrowia oraz twój charakter a następnie dobieram trening tak abyś osiągnął/eła upragniony cel w sposób bezpieczny, ale i jak najbardziej skuteczny.

 

Nie mieszkasz w Warszawie ? Nic nie szkodzi gdyż układam również indywidualne plany treningowe oraz prowadzę konsultacje treningowe jako trener personalny online. To bardzo wygodna forma współpraca przynosząca często porównywalne rezultaty jak treningi personalne w szczególności u osób bardziej zaawansowanych.

 

 

 

Dietetyk Online

 

 

 

Dietetyk online z Warszawy - Maciej KowalskiOprócz prowadzenia treningów osobistych układam również indywidualne plany dietetyczne za pośrednictwem internetu. Jako doświadczony dietetyk online pracuje nie tylko z osobami z Warszawy ale również z osobami z innych miejscowości na terenie całego kraju jak i z za granicy. Współpracuję również z innymi dietetykami z całej Polski.

 

W  skład mojego zespołu wchodzą doświadczeni dietetycy kliniczni specjalizujący się w różnych dziedzinach dietetyki klinicznej jak i diet alternatywnych. Stąd też świadczymy kompleksowe usługi dietetyczne uwzględniające różne rodzaje diet i aktualne trendy żywieniowe.

 

Do każdej osoby podchodzimy z osobna układając indywidualne diety, korygując plany dietetyczne oraz edukując w zakresie zdrowego żywienia.

 

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Jana Pawła Woronicza 31

02-640 Warszawa

siłownie: Zdrofit, Qbik Loft Aparts

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny
facebook
Trener osobisty i dietetyk online

Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.