Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.

 

 

Trener osobisty i dietetyk online
facebook
Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Aleje Jerozolimskie 123

02-017 Warszawa

siłownie: Mc fit i City Fit

Korekcja wad postawy 

Wreszcie zlikwidujesz swoją wadę !

 

 

Czy chcesz w pełni poczuć, jakie to przyjemne mieć sprawne ciało które nie sprawia ci bólu i ograniczeń a każdy ruch jest dla Ciebie naturalny i przychodzi z łatwością ? Chciałbyś/ała móc patrzeć na siebie w lustrze i widzieć atrakcyjną wyprostowaną sylwetkę ?

 

 
Być może próbowałeś/aś przypadkowych ćwiczeń na własną rękę ale skończyło się, jak zawsze…

 

Tym razem będzie inaczej. Gwarantuję wreszcie Ci się uda!

 

 

Maciej Kowalski - Korekcja wad postawy

Korekcja wad postawy to moja specjalność. Nazywam się Maciej Kowalski, jestem doświadczonym trenerem personalnym, nauczycielem gimnastyki korekcyjnej z Warszawy. Od lat prowadzę treningi personalne i pomagam zarówno dorosłym jak i dzieciom uzyskać prawidłową sylwetkę, likwidując po drodze ich wady postawy, bóle czy ograniczenia.

 

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem kulturystki.
 

Nie, nie jestem katem, nie lubię jak ktoś mnie do czegoś zmusza i tej samej zasady trzymam się układając i prowadząc treningi personalne! Zamiast tego dobiorę przyjemne ćwiczenia, odpowiednie do Twoich możliwości i celu, które przyniosą konkretne rezultaty. Będą to zajęcia na tyle atrakcyjne aby chciało Ci się przychodzić na trening z radością i satysfakcją, gdyż zobaczysz namacalne efekty swojej pracy. Zobaczysz, że Twoje ciało może się zmienić i że w każdym ruchu stać Cię na więcej.

 

Jako profesjonalista pomogę ci skorygować takie wady postawy jak :

 

 • skoliozę,

 • hiperlordozę lędźwiową,

 • nadmierną kifozę piersiową,

 • plecy płaskie,

 • plecy okrągło - wklęsłe

 • kolana koślawe,

 • kolana szpotawe,

 • płaskostopie,

 • stopy koślawe,

 • stopy szpotawe,

 

A także pomogę Ci zwiększyć mobilność i zakres ruchu we wszystkich stawach stosując stretching rolowanie oraz techniki mobilizacyjne tak aby twoje ciało mogło wykonywać wszystkie naturalne ruchy w pełnym zakresie. Jednym słowem byś był/a osobą sprawną fizycznie. 

 

 

Masz przed sobą nową szansę na skuteczną naprawę swojego ciała, życie bez bólu i ograniczeń której szukasz, może od dawna?

 

 

Ćwiczenia korekcyjne Warszawa

Dam Ci indywidualną receptę na zdrowe ciało, nową sylwetkę taką, o jakim po cichu marzysz. Wiem jak to zrobić! Pozwól sobie na życie bez bólu, ograniczeń ruchowych i atrakcyjną skorygowaną sylwetkę. To wszystko da Ci nie tylko nieograniczone możliwości ruchowe ale przede wszystkim poczucie satysfakcji i zadowolenia z Siebie. Zdaję sobie sprawę iż ciało w którym niejako jesteśmy uwięzieni może nam sprawiać różne problemy jednak wiem również jak łatwo to zmienić. Jedynym wyjściem jest Twoje działanie. Im dłużej bagatelizujemy nasz problem tym trudniej będzie nam wrócić do pełnej sprawności. Dlatego zacznij trening korekcyjny jak najwcześniej !
 
Musisz jednak wiedzieć że ja za Ciebie tego nie zrobię, natomiast będę cały czas przy Tobie, czuwając nad poprawnością ćwiczeń i ich bezpieczeństwem 

Chodzi o to, by każdy ruch przybliżał Cię do wymarzonego wyglądu, dlatego będę Cię uważnie obserwował i na bieżąco korygował wszystkie ćwiczenia. Chociaż na pierwsze efekty poczekasz około dwóch tygodni to od razu odczujesz różnicę w postaci przypływu dużej ilości energii i dobrego samopoczucia.

 

 

Wiedz że nadchodzą duże zmiany

 

 

Efektem ubocznym treningów korekcyjnych jest odzyskanie przez Ciebie sprawności fizycznej oraz szereg innych korzyści o których przeczytasz poniżej.

 

 

Jakie osiągniesz korzyści z treningu korekcyjnego ?

 

 

 • uzyskasz pełen zakres ruchu w stawach ( wykonasz z łatwością każdy ruch, bez ograniczeń )

 • zlikwidujesz wszelki ból ( znikną tak uporczywe dolegliwości bólowe stawów, kręgosłupa)

 • wzmocnisz mięśnie osłabione ( będziesz silniejszy/a w czynnościach które do tej pory sprawiały ci trudności 

 • zwiększysz gibkość ciała ( twoje ruchy będą płynne i wykonywane z lekkością )

 • ukształtujesz atrakcyjna sylwetkę ( wyprostowana postawa, lekko zarysowane mięśnie o których kiedyś mogłaeś/aś tylko pomarzyć ?) 

 • staniesz się pewną siebie osobą ( zadowolenie z siebie, swojego ciała da ci ogromną pewność siebie)
   

 

A co z motywacją do ćwiczeń? 

 

 

Gdy zauważysz pierwsze zmiany w swojej sylwetce i możliwościach Twojego ciała, motywacja przyjdzie sama,  to będzie dla Ciebie naturalne, że chcesz być coraz sprawniejszą osobą, a wszystkie efekty, które widzisz same będą Cię napędzały do ćwiczeń.

 

Nie wiem, jaki masz dokładnie cel treningowy, z jaką wadą postawy się zmagasz. Może odczuwasz ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa? Albo marzy Ci się wyprostowana atrakcyjna sylwetka? Czy po prostu chcesz być sprawną fizycznie osobą bez ograniczeń ruchowych, bólu której to każdy ruch przychodzi z niezwykła łatwością ? Jeszcze tego nie wiem ale jestem po to, by pomóc Ci raz na zawsze naprawić Twoje ciało a przy okazji poprawić samopoczucie i pewność siebie. Dobrze wiem, jak to zrobić.

 

 

 

Korekcja wad postawy w Warszawie

 

 

Jako trener personalny oraz magister wychowania fizycznego o specjalności gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna przeprowadzam skuteczne indywidualne treningi korekcji wad postawy na siłowniach Mc Fit w Warszawie lub innych miejscach po wcześniejszym ustaleniu. Z racji na osobisty charakter określonych wad postawy przeprowadzam ćwiczenia pojedynczo lub w parach tak aby jak najlepiej móc pomóc danej osobie. 

 

 

Proponuję Ci "naprawę" twojego ciała. Nie ma tu żadnej magicznej pigułki, tylko starannie dobrane ćwiczenia, których wykonywanie da Ci ogromną satysfakcję.  Gwarantuję CI że efekty przyjdą same.
 
Rozumiem, że może Ci być trudno w to wszystko uwierzyć?
 
To omówmy się taki próbny trening, dobrze ?


Zobaczysz, jak to wygląda w praktyce, jakim ja jestem trenerem, jak się czuć i czy w ogóle dasz radę. Pasuje Ci taki test?

 

Godzina treningu ze mną, to koszt 200 zł. Gdy kupujesz cały pakiet godzin, to oczywiście jest znacznie mniej. Ale jeszcze się nie znamy i nie wiesz, czy warto. 

 

Dlatego proponuję Ci pierwszy trening na próbę za pół ceny, z gwarancją. Umówmy się tak. Zapłacisz połowę ceny (100 zł), jeśli jednak po treningu nie będziesz zachwycony/a naszą wspólną pracą, oddam Ci pieniądze.

 

 

Czy to jest w porządku dla Ciebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Tak, zamawiam pierwszy trening na próbę

Zapewniam Cię że

SKORYGUJESZ

swoją wadę postawy

 uzyskasz

PRAWIDŁOWĄ

SYLWETKĘ

oraz

UWOLNISZ SIĘ

OD BÓLU

kręgosłupa i stawów

Trener personalny > Treningi personalne > Korekcja wad postawy

Trener personalny - Maciej Kowalski

Zadzwoń