Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.

 

 

Trener osobisty i dietetyk online
facebook
Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Aleje Jerozolimskie 123

02-017 Warszawa

siłownie: Mc fit i City Fit

Ile kosztuje trener personalny ? Cena

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym i od czego zależy jego cena ? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba zdać sobie sprawę iż trener personalny świadczy wiele usług takich jak treningi personalne, układanie diet czy konsultacje online. Dlatego też w artykule tym postaram się omówić dokładnie każdy z elementów jakie mają wpływ na to ile tak naprawdę może Cię kosztować trener personalny.

 

Spis treści :

 

 1. Cena trenera personalnego w Warszawie
 2. Co wpływa na koszt trenera osobistego ?
 3. Od czego zależy cena treningów personalnych ?
 4. Ile kosztuje trener personalny online ?

 

 

 

Cena trenera personalnego w Warszawie

 

 

 

Poniżej przedstawiam Ci mój cennik treningów personalnych które przeprowadzam na terenie miasta Warszawa:

 

 

 

Cennik

 

 

Pakiet

Cena

Jednorazowy trening

250 zł

Trening w domu

300 zł

Trening w parze

150 zł/ os

8 treningów 

1500 zł

12 treningów

2000 zł

8 treningów w parze

900 zł/os

12 treningów w parze

1200 zł/os

 

 

 

Sprawdź mój pełen cennik treningów i diet

 

 

 

Trener personalny - co wpływa na jego koszt ?

 

 

 

Doświadczenie i umiejętności

 

Trening z trenerem personalnym

Głównym czynnikiem mającym wpływ na wysokość ceny współpracy z trenerem zarówno stacjonarnej jak i online jest to to jaka wiedzę posiada dany trener i to jaką wartość może ci zaoferować. Na doświadczenie trenera wpływa nie tylko jego staż treningowy, to jaką dyscyplinę sportu uprawiał ale przede wszystkim ilość przeprowadzonych treningów personalnych oraz ich efekty. Stąd też profesjonalny trener personalny który dysponuje wieloletnim doświadczeniem trenerskim oraz potwierdzonymi w praktyce umiejętnościami będzie kosztował więcej niż osoba po tygodniowym kursie trenerskim i nie uprawiająca czynnie sportu. Dlatego też warto kierować się właśnie wiedzą, doświadczeniem i efektami treningów personalnych trenera przy jego wyborze. Polecam również zapoznać się artykułem w którym tłumaczę jak wybrać dobrego trenera personalnego. Cena w takim przypadku być może nie będzie niska lecz będziesz pewny rezultatów a jednocześnie bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń i stosowania rozpisanej indywidualnej diety.

 

Rodzaj usługi

 

Dobry trener personalny posiada kompleksową wiedzę na temat treningu personalnego oraz diety i suplementacji. Dlatego też zazwyczaj oferuje on wiele usług takich jak:

 

 1. Trening personalny

 2. Dieta

 3. Konsultacje online

 

Nie łatwo się domyślić iż koszt wyżej wymienionych usług jest różny. Zazwyczaj osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningiem i zdrowym stylem życia potrzebuje kompleksowej usługi i coachingu właśnie z zakresu ćwiczeń i odżywiania. Oczywistym jest fakt iż w takim przypadku łączna cena treningów personalnych i diety jest niższa gdyż trenerzy personalni z reguły przygotowują specjalne pakiety obejmujące wszystkie usługi. Czy musisz korzystać ze wszystkich usług ? Oczywiście że nie jeżeli cenisz wygodę i posiadasz już jakąś wiedzę na temat treningu czy odżywiania możesz konsultować się ze swoim trenerem na bieżąco przez internet co jest coraz bardziej popularne nawet u doświadczonych zawodników czy sportowców.

 

 

 

Cena treningu personalnego

 

 

 

Trening personalny jest najczęściej wybieraną usługą wśród osób zaczynających swoją przygodę z jakiegokolwiek rodzajem treningu. Rodzajów treningów indywidualnych jest wiele i to od umiejętności Twojego osobistego trenera będzie zależeć jaki rodzaj aktywności będzie Ci mógł zaproponować. Z ciekawości polecam Ci przejrzenie jakie treningi personalne przeprowadzam w Warszawie abyś miał ogląd z jak wiele różnego rodzaju zajęć możesz skorzystać aby poprawić swoja kondycję i sprawność fizyczną. Cena treningu personalnego różni się w zależności od kilku czynników:

 

Trening personalny - Warszawa

 1. Miasta - wiadomym jest iż bardzo tanie treningi personalne przeprowadzane są głownie albo przez początkujących trenerów lub w małych miastach i mniejszych siłowniach. Nie jest to dziwne i dotyczy każdej z branż i wszystkiego rodzaju usług. W największych Polskich miastach cena treningu jest jednak w miarę stała i waha się od 80 do 150 zł za godzinę zajęć. Tyle samo zapłacisz za wizytę np u psychologa, czy mniej znanego lekarza.

 2. Miejsca treningu - na to ile kosztuje trening personalny wpływa również to gdzie się odbywa. Standardowy trening na siłowni jest najtańszym i również najpopularniejszym wyborem wśród osób początkujących. Zaletą tego rozwiązania jest duży wybór sprzętu, wygoda, komfortowe warunki ćwiczeń oraz stosunkowo niższa cena treningu. Koszt godziny zajęć z indywidualnym trenerem waha się od 80 do 150 zł, w zależności od ilości wykupionych treningów, co jest kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę. Treningi osobiste w plenerze oraz z dojazdem do domu są z reguły droższe gdyż trzeb wziąć pod uwagę czas na dojazd trenera, oraz fakt iż odbywają się one w różnych miejscach co nieco komplikuje grafik trenerowi.

 3. Ilości treningów - jeżeli zdecydujesz się na pojedynczy trening będzie Cię on kosztował około 150 zł. Dlatego też najkorzystniej jest skorzystać z pakietów kilku treningów w miesiącu. W takim przypadku cena treningu personalnego może zmaleć do około 80 zł za godzinę. Jest jednak jeden wyjątek. Otóż często trenerzy personalni obniżają cenę pierwszego treningu np. o 50 % aby zachęcić nowo poznaną osobę do spróbowania tego rodzaju usługi. 

 4. Treningu indywidualnego/ w parze - zdecydowanie najtańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z treningów w parze. Doświadczony trener bez problemu przeprowadzi takie zajęcia a Ty dodatkowo ciekawie spędzisz czas z swoim przyjacielem czy drugą połówką. Osobiście zdecydowanie polecam to rozwiązanie właśnie osobom dla których cena treningów indywidualnych jest zbyt wysoka. Koszt treningu w parze od osoby wynosi od 50 do 80 zł w zależności od trenera i ilości wykupionych zajęć. 

 

 

Jaka jest cena ułożenia indywidualnej diety przez trenera ?

 

 

Koszt ułożenia indywidualnej diety zależy od kilku czynników:

 

 1. Wykształcenia trenera - osoba z wyższym wykształceniem i odbytymi studiami na kierunku dietetyka czy żywienie człowieka z reguły przygotowuje bardziej profesjonalna dietę z uwzględnieniem stanu zdrowia i dolegliwości zdrowotnych. Cena za jadłospis w takim przypadku waha się od 200 do 300 zł

 2. Rodzaju diety - diety na 7 i 14 dni z reguły różnią się cenowo tak samo jak sama korekta dotychczasowego sposobu żywienia która jest najtańszym rozwiązaniem i wynosi od 50 do 100 zł.

 

 

 

Ile kosztuje trener personalny online ?

 

 

 

Trener personalny online - ile kosztujeCoraz popularniejszym staje się korzystanie z usług trenera online za pośrednictwem mailowym czy też telefonicznym. Cena usług trenera personalnego online jest zdecydowanie niższa lecz nie mniej kompleksowa niż spotkania na żywo. W dobie cyfryzacji i globalnego dostępu do internetu możliwa jest zarówno korekta wykonywanych ćwiczeń poprzez przesyłanie filmików jak i również układanie diety online oraz planów treningowych. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest tzw. prowadzenie online przez trenera. Obejmuje ono oprócz wymienionych wyżej usług również nieograniczony kontakt mailowy i telefoniczny, wprowadzanie na bieżąco zmian w planach i odpowiadanie na wszystkie nurtujące pytania podopiecznego. Tak więc ile będzie kosztował Cię trener personalny online ? Ceny kompleksowego prowadzenia wahają się od 50 do 200 zł miesięcznie i w głównej mierze zależą od popularności trenera w social mediach gdyż to właśnie stamtąd przychodzi większość klientów. Więcej o tym jak wygląda taka współpraca wraz z pełnym cennikiem znajdziesz w zakładce: trener personalny online

 

 

 

 

Trener personalny - ile kosztuje - cena
Decydując się na wybór osobistego trenera stajemy przed nie lada
Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym i od czego zależy
Na temat treningów personalnych krąży wiele mitów. Dziś postaram się
23 maja 2018
Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

Trener osobisty i dietetyk online - Maciej Kowalski

Chcesz żebym Ci pomógł ?

 

Trener personalny online - Maciej Kowalski

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trener personalny Warszawa - Maciej Kowalski

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Uważasz artykuł za pomocny ? Kliknij Lubię to 

Trener personalny - Maciej Kowalski

Zadzwoń