Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.

 

 

Trener osobisty i dietetyk online
facebook
Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Aleje Jerozolimskie 123

02-017 Warszawa

siłownie: Mc fit i City Fit

Voucher na trening personalny - czyli pomysł na udany prezent !

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby ? Karta podarunkowa na trening personalny może okazać się ciekawym i co najważniejsze udanym prezentem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Każdy powód do zmiany swojego stylu życia i rozpoczęcia regularnych ćwiczeń, zdrowego odżywiania i dbania o swoje zdrowie jest dobry. Czasem jedna karta podarunkowa może okazać się nie tylko ciekawym i pomysłem na prezent urodzinowy czy święta ale i impulsem do zmiany czyjegoś stylu życia. Jeżeli więc zależy ci na udanym i wartościowym prezencie dla bliskiej osoby to dobrze trafiłeś !

 

Spis treści:

 

 1. Czym jest voucher na trening personalny ?

 2. Jak wygląda trening personalny z vouchera ?

 3. Voucher na trening jako ciekawy prezent dla kobiety ?

 4. Voucher na trening jako uniwersalny prezent dla mężczyzny ?

 5. Ile kosztuje voucher na trening personalny ?

 6. Jak zamówić voucher na trening personalny ?

 

 

 

Czym jest voucher na trening personalny ?

 

 

 

Voucher na trening personalny to nic innego jak karta podarunkowa, bon w eleganckiej formie upoważniający do indywidualnego treningu z trenerem personalnym na siłowni lub w domu. Forma wykonania sprawia iż jest on uniwersalny i świetnie nadaje się jako prezent na każdą okazję zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W zależności od rodzaju vouchera jaki wybierzesz może zawierać jedną, dwie lub trzy, 60 minutowe sesje z trenerem osobistym. Poniżej znajduje się wzór vouchera.

 

 

Voucher na trening personalny jako prezent dla niej i niegoKarta podarunkowa na trening personalny dla kobiety i mężczyzny

 

 

Voucher jest wykonany z najwyższej jakości twardego papieru odpornego na podarcie czy złamanie. Poręczny format karty podarunkowej sprawia iż zmieści się ona do koperty standardowych wymiarów.

 

 

 

Jak wygląda trening personalny z vouchera ?

 

 

 

Trening personalny do wykorzystania z karty podarunkowej to trening prowadzony pod moją kontrolą który układam na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu., Podczas treningu demonstruje wykonanie poszczególnych ćwiczeń oraz poprawiam na bieżąco ewentualne błędy techniczne. Ćwiczenia zawsze dobierane są indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania danej osoby, jej sprawności fizycznej, ewentualnych dolegliwości i oczywiście celu który jej przyświeca. Jako trener personalny czuwam nad bezpieczeństwem mojego podopiecznego oraz dbam o odpowiednią motywację aby wykorzystać efektywnie każdą minutę wspólnych ćwiczeń. W zależności od celów i preferencji podopiecznego trening personalny może odbywać się w różnych miejscach i mieć różne formy. Poniżej przedstawię Ci w których sam prowadzę treningi co oczywiście może wyglądać inaczej u konkretnego trenera.

 

Gdzie może odbywać się trening personalny z vouchera :

 

 1. siłownia,

 2. plener,

 3. dom

 

Rodzaje treningów personalnych

 

Treningi personalne nie tylko różnią się miejscem ich wykonywania ale również stricte ich typem. Jako trener personalny działający na terenie Warszawy oferuje swoim podopiecznym kilkanaście typów treningu personalnego. Do najpopularniejszych należą treningi siłowe, odchudzające, funkcjonalne czy ogólnorozwojowe

 

Pierwszy indywidualny trening z karty podarunkowej różni się z reguły od późniejszych regularnych spotkań ze względu na konieczność przeprowadzenia wywiadu z osoba zaczynającą przygodę z aktywnością fizyczną. W tym celu na pierwszym treningu personalnym zadam ci kilka pytań

 

 • jaki jest cel twoich treningów ? 

 • czy masz nadciśnienie i problemy z układem krążenia, oddechowym ?

 • jakie przebyłeś kontuzje w przeszłości  ? 

 • czy aktualnie odczuwasz jakieś bóle stawów, mięśni ?

 • kiedy ostatnio trenowałeś i jaki był to rodzaj treningu ? 

 • jak oceniasz swoją wydolność i sprawność fizyczną ?

 • jaki jest twój poziom motywacji ?

 • jak często chciałbyś trenować ?

 • jak wygląda twoje odżywianie ?

 • jakie masz pytania w związku z treningiem personalnym ?

 

 

 

Voucher na trening jako ciekawy prezent dla kobiety ?

 

 

 

Dlaczego Voucher na trening personalny to świetny pomysł na prezent dla kobiety ? Odpowiedź jest bardzo prosta każda z Pań chciałaby mieć jędrne pozbawione cellulitu ciało, podniesione pośladki i wyprostowana postawę. Z pewnością chciałby wiedzieć jak powinna ćwiczyć oraz się odżywiać aby zachować nie tylko atrakcyjna sylwetkę ale i wysoki poziom energii i zdrowie. Być może brakuje jej motywacji do ćwiczeń? Nie jest pewna jak często powinna ćwiczyć oraz jaki zestaw ćwiczeń wykonywać ? Dzięki voucherowi zrobi pierwszy krok z walce z lenistwem oraz nauczy się poprawnej formy wykonywania ćwiczeń tak aby przynosiły efekty takie jak chce.

 

Trening personalny na prezent dla kobiety

 

Jako doświadczony w pracy z kobietami trener gwarantuję iż osoba obdarowana bonem na trening personalny będzie z niego zadowolona i poczuje satysfakcje z efektywnie spędzone czasu na siłowni. Chciałbyś zamówić indywidualny trening jako prezent dla swojej dziewczyny, mamy lub bliskiej osoby ?

 

 

 

Voucher na trening jako uniwersalny prezent dla mężczyzny ?

 

 

 

Obserwując osoby trenujące na siłowni stwierdzam iż większość to mężczyźni. Niestety przeważająca większość albo wykonuje ćwiczenia w sposób niepoprawny albo ćwiczy zbyt mało intensywnie aby osiągać zadowalające ich rezultaty. Wbrew pozorom powody tego stanu rzeczy są podobne jak u płci przeciwnej czyli brak wiedzy i motywacji do ciężkich i regularnych treningów.. Na szczęście od teraz może się to zmienić ! Trening personalny w formie vouchera może okazać się strzałem w dziesiątkę właśnie dla każdego mężczyzny borykającego się z takimi problemami. Dlatego jeżeli myślisz o prezencie dla swojego chłopaka, kolegi, brata na mikołaja, urodziny czy święta voucher na trening personalnym będzie udanym pomysłem.

 

 

 

Głównym celem większości mężczyzn jest budowa masy mięśniowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki profesjonalnie ułożonemu planowi treningowemu każde z tych celów jest możliwe do zrealizowania.

 

 

 

Ile kosztuje voucher na trening personalny ?

 

 

Koszt vouchera na treningi personalne prezentuje się następująco:

 

 • 1 trening - 250 zł

 • 2 treningi - 500 zł

 • 3 treningi - 600 zł

 

Jak długo ważna jest karta podarunkowa na treningi personalne ?

 

Karta podarunkowa ważna jest  pół roku od daty zakupu.

 

 

 

Jak zamówić voucher na trening personalny ?

 

 

Chcesz zamówić kartę podarunkową z treningiem personalnym na prezent ? Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub napisz do mnie maila w zakładce kontakt. Po opłaceniu vouchera będzie on do odebrania w uzgodnionym przez nas terminie.

 

 

 

 

Trening personalny jako prezent dla niego i jej
Decydując się na wybór osobistego trenera stajemy przed nie lada
Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym i od czego zależy
Na temat treningów personalnych krąży wiele mitów. Dziś postaram się
20 listopada 2019
Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

Trener osobisty i dietetyk online - Maciej Kowalski

Chcesz żebym Ci pomógł ?

 

Trener personalny online - Maciej Kowalski

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trener personalny Warszawa - Maciej Kowalski

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Uważasz artykuł za pomocny ? Kliknij Lubię to 

Trener personalny - Maciej Kowalski

Zadzwoń