Zadzwoń

Trener personalny - Maciej Kowalski

Trener personalny > Odchudzanie z trenerem personalnym

Trener personalny Warszawa - Maciej Kowalski

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail. maciejkowalskitrener@gmail.com

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się

dane kontaktowe

Tak, zamawiam pierwszy trening na próbę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odchudzanie z trenerem personalnym

 

Dopilnuję, żebyś schudł/a 

 

 

Czy chcesz w pełni poczuć, jakie to przyjemne mieć lekkie i jędrne ciało, którego każdy ruch daje Ci poczucie siły i zadowolenia? Nową, atrakcyjną sylwetkę, na którą możesz patrzeć godzinami przed lustrem, bo się po prostu sobie podobasz? 
 
Być może próbowałaś przypadkowych diet lub ćwiczeń i skończyło się, jak zawsze…

 

 

Tym razem będzie inaczej.

Z trenerem osobistym wreszcie uda Ci się schudnąć !

 

 

Odchudzanie z trenerem WarszawaMetamorfozy to moja specjalność. Nazywam się Maciej Kowalski, jestem doświadczonym trenerem osobistym z Warszawy. Od lat pomagam kobietom i mężczyznom zdobyć wymarzoną sylwetkę, gubiąc pod drodze te wszystkie nieprzyjemne kilogramy.

 

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne oraz licencjackie o specjalności dietetyka. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem kulturystki.
 

Nie, nie jestem katem, a moje treningi, to nie tortury! Zamiast tego dobiorę przyjemne ćwiczenia, odpowiednie do Twojej kondycji i celu, które przyniosą konkretne rezultaty. Na tyle atrakcyjne, by chciało Ci się wracać i doskonalić swoje ciało, z radością i ogromną satysfakcją, gdy widzisz namacalne efekty.
 Zobaczysz, że możesz się zmienić. I że stać Cię na więcej.

 

 

Masz przed sobą nową szansę na schudnięcie, której szukasz, może od dawna?

 

Trening odchudzający z trenerem personalnym w Warszawie

Dam Ci indywidualną receptę na atrakcyjny wygląd. Taki, o jakim po cichu marzysz.Teraz jest Twój czas, pozwól sobie na lepszy wygląd i cudowne samopoczucie. 
 
Ja za Ciebie tego nie zrobię, ale jako trener osobisty cały czas będę przy Tobie, czuwając nad poprawnością ćwiczeń i ich bezpieczeństwem dla Twojego organizmu. 

Chodzi o to, by każdy ruch przybliżał Cię do wymarzonego wyglądu, dlatego będę Cię uważnie obserwował i na bieżąco korygował wszystkie ćwiczenia.
 
Będziesz trenować w swoim tempie. I chociaż pierwsze efekty zaczniesz dostrzegać po około dwóch tygodniach regularnych ćwiczeń, to od razu odczujesz różnicę. Choćby w postaci przypływu energii i lepszego samopoczucia.

 

 

Nadchodzą duże zmiany w Twoim życiu

 

 

Efektem ubocznym treningów personalnych jest odzyskanie pewności siebie. Gdy czujesz ten nagły przypływ energii, sprężystość ciała, nową siłę i podoba Ci się Twój wygląd, nigdy więcej nie będziesz chować się w czyimś cieniu, ani spinać się, gdy ktoś na Ciebie patrzy, albo gdy widzisz siebie w lustrze. 
 
Pomyśl, nowa Ty, dumna i wyprostowana, pewna siebie, gotowa na nowe wyzwania - taka wyjdziesz z moich treningów, świadoma swojej siły i piękna.

 

Oto jedna z metamorfoz. Basia, 37 lat, szczęśliwa mama dwóch córek a od niedawna posiadaczka wymarzonej figury. Widoczna zmiana to efekt rocznych treningów wykonywanych zaledwie 3 razy w tygodniu pod moim okiem. W tym czasie Basia zgubiła 17 kg !  A to jeszcze nie koniec przemiana cały czas jest w trakcie... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A co z motywacją do ćwiczeń? 

 

 

Gdy zauważysz pierwsze zmiany w swoim wyglądzie, zaczniesz chudnąć motywacja sama przyjdzie, bo to będzie dla Ciebie naturalne, że chcesz coraz lepiej wyglądać, a efekty, które widzisz same będą Cię napędzały.

 

Nie wiem, ile chcesz schudnąć, ani jak wyglądać. Może to ma być kilka kilogramów mniej? Albo marzy Ci się odzyskanie jędrnego ciała nastolatki? Czy po prostu chcesz wzbudzać zazdrość koleżanek, kolegów? Nie mnie to oceniać. Ja tu jestem po to, by pomóc Ci raz na zawsze zmienić swoją sylwetkę i samopoczucie. I dobrze wiem, jak to zrobić.

 

 

Umów się na trening odchudzający w Warszawie

 

 

Dasz sobie tę szansę?

 

 

Proponuję Ci metamorfozę. Nie ma tu żadnej magicznej pigułki, tylko starannie dobrane ćwiczenia, których wykonywanie da Ci ogromną satysfakcję. Efekty przyjdą same.
 
Rozumiem, że może Ci być trudno w to wszystko uwierzyć?
 
To omówmy się taki próbny trening, ok?


Zobaczysz, jak to wygląda w praktyce, jakim ja jestem trenerem, jak się czuć i czy w ogóle dasz radę. Pasuje Ci taki test?

 

Godzina treningu ze mną, to 250 zł. Gdy kupujesz cały pakiet godzin, to oczywiście jest znacznie mniej. Ale jeszcze się nie znamy i nie wiesz, czy warto. 

 

Dlatego proponuję Ci pierwszy trening na próbę za pół ceny, z gwarancją. Umówmy się tak. Zapłacisz mniej niż połowę ceny (100 zł), jeśli jednak po treningu nie będziesz zachwycona/y naszą wspólną pracą, oddam Ci pieniądze. Czy to jest w porządku dla Ciebie? 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

Tel; 661 499 583

email : maciejkowalskitrener@gmail.com

adres ; Jana Pawła Woronicza 31

02-640 Warszawa

siłownie: Zdrofit, Qbik Loft Aparts

Współpraca online z dietetykiem 

                        

Dietetyk online                                                      

Dieta online

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny
facebook
Trener osobisty i dietetyk online

Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.