Opinie

 

Marta 33 lata 

 

Z czystym sumieniem polecam treningi z Maciejem. Poznałam go przez przypadek obserwując trening ze swoim podopiecznym. Umówiłam się na pierwszy trening. Była to najlepsza decyzja jaka podjęłam od kilku lat gdyż schudłam prawie 10 kg ale i co ciekawe polubiłam trening. Dzięki za wszystko i do zobaczenia na treningu !

 

Monika 28 lat 

 

Treningi są ciężkie ale podobają mi się. Wszystkie ćwiczenia wykonuje poprawnie technicznie dzięki czemu nie czuje żadnego bólu co często zdarzało się gdy trenowałam sama. Jestem o wiele bardziej sprawna niż przed rozpoczęciem treningów i lżejsza o kilka kilogramów. Sama z pewnością bym tego nie osiągnęła. Polecam

 

Rafał 40 lat

 

Z Maciejem współpracuje już 6 miesięcy i jestem zadowolony jedynym skutkiem ubocznym którego nie lubię są zakwasy. Maciej zdecydowanie stawia na ćwiczenia które widocznie poprawiają wygląd tak że w końcu zacząłem powoli być zadowolony ze swojego ciała.

 

Krzysztof 37 lat i Katarzyna 


Trenuje razem z żoną u Macieja 3 miesiące. Na początku nieprzyjemne zakwasy ale teraz już trening jest przyjemnością i po kilku dniach przerwy od ćwiczeń chce się wracać na trening. Na pewno Maciek nie jest katem choć ćwiczenia czasem są ciężkie. Myślę ze atmosfera robi robotę bo nigdy nie mamy stresu i trenuje się przyjemnie. Polecamy.

 

Maciej 40 lat 

 

Widoczne efekty. Tak jak chciałem. Polecam i pozdrawiam.

 

Michał 33 lata

 

Polecam Macieja jako trenera. Trening zawsze na 100 %. Na wadze - 8 kg więc trening działa ! Ponadto mam więcej energii na co dzień. Same plusy.

 

Tomek 45 lat 

 

Trener pozytywnie nastawiony do ludzi i kompetentny. Schudłem 5 kg najważniejsze że bez restrykcyjnych diet. Mam dobre odczucia ze współpracy. 

 

Marcin 40 lat

 

Współpracuje z tym trenerem już pól roku. Krótko: sylwetka wyraźnie się zmienia, żadnych kontuzji. Polecam

 

Żaneta 32 lata 

 

Trochę się rozpisze :) Współpracuje z Maciejem chyba już z 5 miesięcy. Figura widocznie się zmienia z czego się cieszę. Brzuch coraz mniejszy, ujędrniły mi się pośladki i uda a nawet zmniejszył cellulit ! Dobrze się dogadujemy na treningu co nie ukrywam było dla mnie ważne. Trochę się bałam że nie dam rady gdyż dawno nie trenowałam ale zaczęliśmy od lżejszych treningów i myślę że to dobrze bo się nie zniechęciłam. Po tych kilku miesiącach zdecydowanie polubiłam treningi co jeszcze niedawno było dla mnie nie do pomyślenia gdyż byłam typowym leniem :). Do zobaczenia na treningu. Żaneta.

 

Piotr 29 lat 

 

Polecam treningi pod okiem Macieja. Widać jak zmienia się ciało i siła również na plus. Pogodnie nastawiony do ludzi trener co nie zawsze ma miejsce na siłowni.

 

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

Maciej Kowalski - kontakt

Chcesz żebym Ci pomógł ?

 

Kontakt ze mną

dane kontaktowe

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Maciej Kowalski

 

tel. 661 499 583

e-mail.maciejkowalskitrener@gmail.com

Imie
Wiek
Twój e-mail:
Twoja opinia
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Trenowałeś/aś ze mną ? Podziel się swoja opinią

Nazywam się Maciej Kowalski i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem z Warszawy. Oferuje skuteczne odchudzanie oraz poprawę kondycji i sprawności fizycznej w atrakcyjnej cenie.

 

Copyright 2017

 

Trener osobisty i dietetyk online
facebook
Google Moja Firma - Maciej Kowalski trener personalny

Współpraca online z trenerem

 

Trener personalny online

 

Plan treningowy online

Współpraca online z dietetykiem

 

Dietetyk online

 

Dieta online

Trener personalny - Maciej Kowalski

Zadzwoń